Haber

Yerli Ürün Satıcısının Minibüsü Kaza Yaptı

Avcılar’da D-100 Karayolu üzerinde BÖLGE eser satan Oğuzhan Gündoğdu’nun kullandığı üstü kapalı minibüs aydınlatma direğine ve bariyerlere çarptı. Kaza nedeniyle karayolunda trafik durma noktasına gelirken minibüs sürücüsü Oğuzhan Gündoğdu, “Bana her şey çizgi film gibi geldi. Direksiyon başında uyuyakalmışım” dedi.

Kaza, saat 23.00 sıralarında Cihangir İlçesi D-100 Karayolu üzerindeki Mustafa Kemal Paşa Metrobüs Durağı yakınlarında meydana geldi. Beylikdüzü istikametinden gelen Oğuzhan Gündoğdu yönetimindeki minibüs, yol kenarındaki aydınlatma direğine ve bariyerlere çarptı. D-100 Karayolu üzerinde trafik sıkışıklığı meydana gelirken, kazada minibüs sürücüsü Oğuzhan Gündoğdu kazayı hafif sıyrıkla atlattı.

Minibüs şoförü Oğuzhan Gündoğdu, ‘Büyükçekmece’den geliyordum. Uykusuz. Bana her şey çizgi film gibi geliyor. Direksiyon başında uyuyakaldım, direği devirdikten sonra D-100 Karayolu’nu ayıran profil demirlere çarptım. Tanrıya şükür hiçbir şeyim yok. Allaha şükür kolumda sivrisinek ısırığı gibi küçük bir yara var. Biz çalışıyoruz. 4 gündür uyumadım. Şoförlere tavsiyem yorgun araç kullanmamaları.” Grupların çalışmasının ardından karayolunda trafik normal akışına döndü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu